Anasayfa Uncategorized Türk işadamı Yılmaz Yıldırımlar, Rusya’da Radisson Ulyanovsk otelinin açılışını yaptı
Uncategorized - Eylül 20, 2020

Türk işadamı Yılmaz Yıldırımlar, Rusya’da Radisson Ulyanovsk otelinin açılışını yaptı

Radisson Hotel Gorup Orta, Güney ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Yılmaz Yıldırımlar, Rusya'nın Volga nehri kıyısı kentlerinden Ulyanovsk'da Radisson Ulyanovsk otelinin açılışını yaptı.

Yapılan açıklamaya göre, uluslararası otel zinciri Radisson Hotel Group, Ulyanovsk kentinde otel açtı.

Açılış töreninde konuşan Yılmaz Yıldırımlar, “Konuklarımızı yeni Radisson otelini tanımaya davet etmekten ve onlara Ulyanovsk’un tam merkezinde birinci sınıf bir tatil sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Şu anda Rusya genelinde 37 otelimiz var ve üç tane daha geliştirme aşamasında ve bu otelin açılışı Radisson Hotel Group’un bölgedeki uluslararası otel grubu lideri olarak konumunu daha da güçlendirdi.” dedi.

Bu arada otel açıklamasında da, “Radisson Ulyanovsk, 2015 yılında açılan mevcut bir otelin yeniden yapılandırılmasıdır. Otelde çeşitli kategorilerde 172 şık oda, restoran, lobi bar, açık hava terası, iki konferans salonu ve toplantı odaları bulunmakta. Gallery Restaurant her gün açıktır ve çeşitli Rus ve dünya yemekleri servis etmektedir. Restoran 125 kişi kapasitelidir.” bilgisi verildi.

Açıklaya göre, otel şehirin merkezinde bulunuyor ve konuklar mağazalara, restoranlara, barlara, tiyatrolara ve diğer turistik yerlere kolayca ulaşabilir.

FUAD SAFAROV

https://www.rtib.org/tr/haberler/turk-isadami-yilmaz-yildirimlar,-rusyada-radisson-ulyanovsk-otelinin-acilisini-yapti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

Tatavtodor nakliye bakım ve onarımına 10 milyon₽ harcayacak

JSC “Tatavtodor” şirketi, araçlar için orijinal yedek parça ve sarf malzemeler…