Anasayfa Duyurular Türk Havayolları İstanbul-Ekaterinburg uçuşlarına yeniden başlıyor

Türk Havayolları İstanbul-Ekaterinburg uçuşlarına yeniden başlıyor

Türk Hava Yolları Rusya’da bir noktaya uçuş başlatacak ABD’de 9 noktaya frekans artışı yapacak.

Türk Hava Yolları ABD uçuşlarında büyük artışa gidiyor. Airporthaber’de yer alan bilgiye göre şirket, 2022 yılı yaz sezonu için Amerika Birleşik Devletleri’nde uçtuğu hatlarda frekans artışına gidece.

ABD seferleri haftada 104’e çıkacak

Buna göre Atlanta uçuşları 5’den 7’ye, Boston uçuşları 7’den 10’a, Şikago uçuşları 7’den 14’e, Dallas uçuşları 4’den 7’ye, Houston seferleri 7’den 10’a, Los Angeles uçuşları 11’den 14’e, Miami uçuşları 10’dan 14’e, San Francisco uçuşları 10’dan 14’e ve Washington uçuşları da 7’den 14’e çıkacak. Bu şekilde, ABD’nin THY’ye yapacağı sefer sayısı 35 artarak 104’e çıkacak.

İstanbul-Ekaterinburg uçuşlarına yeniden başlıyor

Öte taraftan Türk Hava Yolları İstanbul Ekaterinburg (Rusya) seferlerine de yeniden başlıyor. Ekaterinburg Uluslararası Havalimanı Koltsovo Basın Servisi tarafından yapılan açıklamada, Türk Hava Yolları’nın yeni yıl tatilleri için Ekaterinburg- İstanbul uçuşlarına 23 Aralık 2021 itibariyle devam edeceğini bildirdiği duyuruldu. Airbus A321 Neo ile yapılacak uçuşların pazartesi ve perşembe olmak üzere haftada 2 frekans olarak yapılacağı kaydedildi.

https://www.turizmguncel.com/haber/thyden-rusyaya-yeni-hat-abdde-9-hatta-frekans-artisi-karari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Habere Bakınız

BRICS Liderler Zirvesi, gelecek yıl Kazan’da düzenlenecek

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından imzalanan kararnameyle 2024’te Rusya&…