Anasayfa Duyurular Tekstilin başkenti Bursa her yıl düzenlenen fuara ev sahipliği yaptı – Bursa Textile Show
Duyurular - Mart 14, 2024

Tekstilin başkenti Bursa her yıl düzenlenen fuara ev sahipliği yaptı – Bursa Textile Show

Dünyanın dört bir yanından tekstil modacıların bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük tekstil fuarlarından biri, 5-7 Mart tarihleri ​​arasında 10’uncu kez Bursa’da gerçekleşti. Lider markaların geniş ürün yelpazesini bir araya getiriyor. Fuara bu yıl 74 ülke, 180’den fazla firma stantlarıyla ve 7 binin üzerinde sektör profesyoneli ziyaretçi katıldı.

Sergi ayrıca, ziyareti geleneksel olarak “Rusya Federasyonu Tataristan  Ticaret ve Sanayi Odası” Birliği tarafından düzenlenen Tataristan girişimcilerden oluşan bir heyet tarafından da ziyaret edildi ve B2B görüşmelerde aktif rol aldı.

Sergiye RF Tataristan Ticaret ve Sanayi Odası adına birinci başkan yardımcısı Artur Nikolaev katıldı. Heyette hafif sanayi alanında iş birliğini geliştirmekle ilgilenen 8 RF Tataristan firmasının yer aldığını kaydetti.
“B2B toplantıları kapsamında sadece yerel üreticilerle değil, aynı zamanda Çuvaşistan, Kabardey-Balkar, Novosibirsk, Moskova, Moskova bölgesi ve diğer Rusya bölgelerinin temsilcileriyle de görüştük” diye ekledi.

Ziyarete devam eden RF Tataristan heyeti, Türkiye’deki birçok imalat firmasını ziyaret ederek çeşitli alanlarda sözleşmelerin imzalanması konusunda ön anlaşmaya varmayı başardı: “Girişimciler ilk alımları yaptı, üreticiler, tedarikçiler ve tasarımcılarla anlaşmalar zaten var çocuk giyimi, yatak çarşafları ve diğer alanlarda,” – kaydetti Arthur Nikolaev.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

Yetkililer Volga arabaları üretme planlarını açıkladılar. K30 crossover’ı nasıl olacak?

Rusya’da her yıl 100 bin Volga arabası üretmek istiyorlar. Volga K30 crossover, yeni…