Anasayfa Yatırım Tataristan Yatırımları Geliştirme Ajansına Yatırım Ödülü
Yatırım - Aralık 25, 2020

Tataristan Yatırımları Geliştirme Ajansına Yatırım Ödülü

RF Tataristan Cumhuriyeti Yatırımları Geliştirme Ajansı üst üste ikinci kez AIM Yatırım Ödülleri’ne layık görüldü.
Orta Asya, Kafkaslar ve Rusya bölgelerinden yatırımları çekmedeki başarılı çalışmasından dolayı Tataristan Yatırımları Geliştirme Ajansı üst üste ikinci yıl en iyi ajans olarak kabul edildi.
AIM Yatırım Ödülleri, büyük ve karlı projeleri başarılı bir şekilde çekmek için yapılan olağanüstü çalışmalardan dolayı ödüllendiriyor.

RF Tataristan Yatırımları Geliştirme Ajansı Başkanı Taliya Minnullina, “Çalışmalarımızın takdirinden dolayı dünyanın önde gelen yatırım platformu AIM’e teşekkür ederiz. İyi sonuçlar almayı başardığımız ve bu ödülü birlikte aldığımız ekibimize ve yatırımcılarımıza teşekkürlerimi sunuyorum”, diye konuştu.
Açıklamasının devamında ise, Minnullina hep birlikte Tataristan ekonomisini inşa ediyoruz, sanayiler geliştiriyor, yeni işler yaratıyoruz, böylece bölgeyi geliştiriyoruz ve halkımızın hayatını daha iyi hale getiriyoruz ve bu çok önemli bir misyondur, dedi.

Tataristan Yatırımları Geliştirme Ajansı cumhuriyete yatırımları çekme, yatırım projelerini destekleme ve uygulama, elverişli bir yatırım ortamının oluşumuna katılma, Tataristan Cumhuriyeti’nin yatırım çekiciliğini artırma ve kamu-özel ortaklıkları konularında yetkiler kullanan yürütme organı.

Tataristan Hükümeti üyelerinin, Tataristan Cumhuriyeti belediyelerinin ve yatırımcıların iyi koordine edilmiş çalışmaları sayesinde, Tataristan Rusya bölgelerii arasında yatırım ortamının ulusal derecelendirmesinde lider konumda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Habere Bakınız

Rusya’da Türk kahvesinin faydaları anlatıldı

Ruslar Türk kahvesiyle yeni tanışmadı belki ama sağlığa faydalarını yeni yeni öğrenmeye ba…