Anasayfa Yatırım Rus OMK Tataristan’da yer alan tesisinde yeni dilme hattını devreye aldı
Yatırım - 4 hafta önce

Rus OMK Tataristan’da yer alan tesisinde yeni dilme hattını devreye aldı

Şirket, bu sayede, müşteri hizmetlerinin verimliliğini artırmayı ve ürün portföyünü genişletmeyi amaçlıyor.”,  “Rus boru üreticisi United Metallurgical Company (OMK), Tataristan’da yer alan tesisinde, yeni dilme hattını yakın zaman önce devreye aldığını duyurdu. Şirket, bu sayede, müşteri hizmetlerinin verimliliğini artırmayı ve ürün portföyünü genişletmeyi amaçlıyor.

200 milyon RUB’dan fazla yatırım yapılan tesisin, yıllık 125.000 mt sac işleme kapasitesi bulunuyor. Aynı zamanda, önceden yalnızca tedarikçiden sipariş verilebilen 4,5-8 mm kalınlıkta sacların işlemesi de gerçekleştirilebiliyor. Bundan böyle, tesis, müşterilerine, boru ile profil üretiminde daha hızlı tedarik sağlayabilecek ve 400-1.850 mm genişliğinde sıcak şerit sunabilecek.

OMK’nin üst yöneticilerinden Roman Rybalov, yaptığı resmi açıklamada, “Tesisimiz daha önceden yalnızca 4,5 mm kalınlığa kadar olan sacları işleyebiliyordu. Artık, boru üretimimizde 8 mm kalınlığa kadar şeridi, daha hızlı bir şekilde tedarik edebilecek, ihtiyaçlarımıza göre ürünlerimizin çapını belirleyebileceğiz. Ayrıca, şerit tedarikçi portföyümüzü genişletiyoruz,” sözlerine yer verdi.

https://tr.steelorbis.com/celik-haberleri/guncel-haberler/rus-omk-tataristanda-yer-alan-tesisinde-yeni-dilme-hattini-devreye-aldi-1210293.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

Kia Rio, Kazan’da en popüler 5 yabancı ikinci el otomobilin başında geliyor

Avito Auto uzmanları tarafından yapılan reytingde Ocak-Ağustos 2021’de Kia Rio, Kaza…