Anasayfa Turizm Pegas’ın sahibi Ramazan Akpınar’dan Rusya açıklaması
Turizm - Temmuz 25, 2020

Pegas’ın sahibi Ramazan Akpınar’dan Rusya açıklaması

Pegas Touristik ve Nordwind Airlines'ın sahibi Ramazan Akpınar, Rusya-Türkiye arasındaki uçuşların 1 Ağustos'ta başlamasıyla ilgili açıklama yaptı.

Rusya, Türkiye’ye dönük uçuşların 1 Ağustos’ta başlayacağını resmen açıkladı. Açıklamada; Moskova, St Petersburg ve Rostov’dan Ankara ve İstanbul’a başlayacak uçuşların, 10 Ağustos’ta Antalya, Bodrum ve Dalaman’ı kapsayacak şekilde genişletileceği ifade edildi.

Konuyla ilgili olarak Sabah’tan Betül Alakent’e konuşan tur operatörü Pegas Touristik ve hava yolu şirketi Nordwind’in sahibi Ramazan Akpınar, Rusya’dan Türkiye’ye dönük talebin yüksek olduğunu söyledi. Vaka sayılarının artmaması durumunda önümüzdeki 5 ayda geçen yılın aynı döneminin rakamlarının yakalayabileceğini ileri süren Ramazan Akpınar, ”Charter seferleriyle ilgili Rus makamlarından net bir bilgi gelmedi. Ancak önce tarifeli seferlerle başlanacağı yönünde bilgi gelirse de biz hazırız. Havayolu firmalarıyla görüşüyoruz. İlk etapta Rus turisti tarifeli seferlerle getiririz. Charter izni çıkarsa biz 1 Ağustos’ta uçmak istiyoruz. Ruslar Türkiye’yi çok özledi.” diye konuştu.

https://www.rtib.org/tr/haberler/pegasin-sahibi-ramazan-akpinardan-rusya-aciklamasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

“Sputnik V” aşısı ile 20 milyon Rusya vatandaşı açılandı

Rusya’nın Rospotrebnadzor Kurumu Başkanı Anna Popova, yaklaşık 20 milyon Rusya vatandaşını…