Anasayfa Turizm Moskova’da Crocus Expo’da Uluslararası Turizm Fuarı MITT-2020 başlıyor!
Turizm - Mart 12, 2020

Moskova’da Crocus Expo’da Uluslararası Turizm Fuarı MITT-2020 başlıyor!

Rus basınındaki haberlere göre en fazla katılımcının Türkiye’den beklendiği "Uluslararasi Turizm Fuarı MITT-2020" Moskova'da Crocus Expo'da başlıyor!

17-19 Mart tarihlerinde Moskova’da Crocus Expo’da dünyanın en büyük turizm fuarı MITT-2020 başlıyor. Rusya’nın başkenti Moskova’da Crocus Expo’da 17-19 Mart tarihleri arasında dünyanın en büyük turizm fuarı MITT-2020 gerçekleştirilecek.

Crocus Group’a ait olan Crocus Expo ile ilgili açıklamada bulunan Rus yetkililer, fuar çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini kaydetti.

En fazla katılımcının Türkiye’den geleceğinin belirtildiği Rus basınındaki haberlerde, “Türk turizm sektöründen yaklaşık 700 temsilci katılacak” şeklinde bilgiler verildi. Rus turizm ajansı RATAnews, fuara dünyanın en ünlü turizm firmalarının katılacağını duyurmuştu.

Rus ajans, fuara özellikle Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin (TÜRSAB) katılacağını duyurarak, “Bu kurum, Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı ile yakın işbirliğini sürdürmekte, ayrıca turizm sektöründeki önemli teşkilatlarından biri ve 10 binden fazla üyesi olan bir kurum” şeklinde bilgi vermişti.

RATAnews, Türkiye, Rusya (Rusya’nın çeşitli bölgeleri), İspanya, İtalya, Yunanistan dahil fuara çok sayıda ülkenin katılacağını da duyurdu. Daha önce RATAnews’e konuşan Uluslararası Moskova Fuarı MITT Başkanı Artyom Çernışev de, fuar hazırlıklarıyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Muhabirin, “Neden Crocus Expo?” sorusuna Çernışev, “Bu, şirketin 2017 yılında kabul ettiği stratejik bir karar olmakta. Sadece MITT’i Crocus’a değil, Moskova’da düzenleyeceğimiz diğer 19 sergiyi de aktarıyoruz” şeklinde karşılık vermişti.

Crocus Expo’nın altyapısını ve fuarla ilgili tüm özelliklerini beğendiklerini belirten Fuar Başkanı, “Burada içeri girmek açısından fazla zorluklar yok. Burada da gerekli güvenlik sistemi var, fakat diğer fuarlardaki gibi prosedür, formalite yok” şeklinde konuşmuştu. Çernışev, Crocus Expo’daki kafe, restoran ve ücretsiz araba park yerlerinin bulunduğunu da önemle anlatmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

Yetkililer Volga arabaları üretme planlarını açıkladılar. K30 crossover’ı nasıl olacak?

Rusya’da her yıl 100 bin Volga arabası üretmek istiyorlar. Volga K30 crossover, yeni…