Anasayfa Yatırım MODO 5 Mağaza ile Rusya Pazarına Giriş Yaptı

MODO 5 Mağaza ile Rusya Pazarına Giriş Yaptı

Türkiye merkezli moda markası Mudo, Moskova’nın önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinde aynı anda beş mağaza açarak Rusya pazarına giriş yaptı. Mudo, Kashirskaya Plaza, Kuntsevo Plaza, Vegas Kashirskoye, Europolis Rostokino ve Prospekt Vernadskogo üzerindeki Capitoly AVM de mağazalarını açtı.

Mudo, giyim, ayakkabı, aksesuar ve mobilya dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunan Türkiye’nin en büyük perakende markalarından biri. Şirket 1964 yılında kuruldu ve o zamandan beri ülkenin en tanınmış markalarından biri halinde.

Mudo mağazaları Moskova’daki alışveriş merkezlerinde 400 ila 600 metrekarelik formatlarda açıldı. Perakendecinin yakın gelecekte yeni mono-mağazalar açma planları var, ancak henüz belirli yerler henüz açıklanmadı.

Türk markaları, Rus markalarıyla birlikte, büyük yabancı perakendecilerin ayrılmasından sonra yerlerine pazarda aktif olarak gelişmeye devam ediyor. Böylece, 2023’ün başından bu yana Club, NetWork, AC&Co, Loft ve Madame Coco Rusya’daki ilk mağazalarını açmışlardı. Dört Türk markası daha bu yıl bitmeden Rusya’ya girmeyi planlıyor.

https://www.rtib.org/tr/haberler/modo-5-magaza-ile-rusya-pazarina-giris-yapti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Habere Bakınız

BRICS Liderler Zirvesi, gelecek yıl Kazan’da düzenlenecek

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından imzalanan kararnameyle 2024’te Rusya&…