Anasayfa Yaşam Kazanlıların yüzde 7’si her gün işten ayrılma arzusuyla işe gidiyor
Yaşam -

Kazanlıların yüzde 7’si her gün işten ayrılma arzusuyla işe gidiyor

Çoğu insan şu veya bu şekilde en az bir kez işini bırakmayı düşünür. Kazan’da, görüşülen işçilerin yüzde 23’ü, bu tür düşüncelerin kendilerini haftada bir kez ziyaret ettiğini söyledi.

Skypro’nun yaptığı araştırmaya göre, kelimenin tam anlamıyla işten kaçmak isteyenler var: Ankete katılan Kazanlıların yüzde 7’si her gün işten çıkarılmayı düşündüklerini açıkladı.

Skypro Online Üniversitesi yetkilisi Mihail Sverdlov, çoğu zaman pazarlama, tıp ve yemek hizmetleri alanlarındaki çalışanlar iş değiştirmeyi hayal ediyor. Bu meslektekilerin sırasıyla yüzde 10, yüzde 9 ve yüzde 9’u her gün bunu düşünüyor.

Ankete katılanların çoğunluğu ayda birkaç kez işten ayrılmayı düşünüyormuş. Böyle düşünenlerin sayısı yüzde 35’i oluşturuyor.

Başkalarının kafasında böyle bir fikre çok daha az rastlanıyor. Kazan’da ankete katılanların yüzde 15’i bunun altı ayda bir, hatta yılda bir kez gerçekleştiğini söyledi.

Yüzde 14’ünde ise birkaç ayda sadece birkaç kez bırakma isteği görülmektedir.

Sverdlov’un dediği gibi, nadir görülen işten çıkarma düşünceleri, kural olarak, üretim, moda ve spor endüstrilerindeki çalışanlar için tipiktir. Bunlar arasında göstergeler sırasıyla yüzde 6, yüzde 4 ve yüzde 4’tür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Habere Bakınız

BRICS Liderler Zirvesi, gelecek yıl Kazan’da düzenlenecek

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından imzalanan kararnameyle 2024’te Rusya&…