Anasayfa Entertainment Business Kazan’daki hangi meslek sahiplerime 360 bin rubleden fazla ödüyorlar?

Kazan’daki hangi meslek sahiplerime 360 bin rubleden fazla ödüyorlar?

SuperJob İş Arama Servisi uzmanları Kazan’daki hangi alanlardaki meslek sahiplerine 360.000 ruble ödemeye hazır olduklarını öğrendi.

Servis haberiene göre, Aralık 2021’de en yüksek maaş – 360 bin rruble – Web uygulamalarının oluşturulması ve yazılım bakımı ile uğraşacak geniş bir teknoloji yığınına sahip bir geliştiriciye teklif edildi.

İşveren uzaktan çalışma, esnek saatler, üç ayda bir ikramiye, İnternet masrafları için tazminat, İngilizce öğrenme ve spor yapma imkanları tanıyor. Ayrıca, çalışana şirket içinde uluslararası konferans, seminer, kurs ve eğitimlere, eğitimlere katılma fırsatı da tanınıyor.

İkinci sırada 1C programcısının pozisyonu yer alıyor. Bu meslek sahibine ayda 64 ila 102 bin ruble ücret öneriliyor. Aday, veri kompozisyonu, 1C’de programlamanın temelleri hakkında bilgi sahibi olmalı, sorgu yazabilmeli. Şirket uzaktan veya ofiste çalışabilmeyi, başarılı çalışan genişletilmiş bir sağlık sigortası programı ve ödemeler vaat ediyor.

Toptan satış müdürüne ayda 100 ila 105 bin ruble arasında ödeme sözü veriliyor. Çalışanın yüksek öğrenim görmüş, doğrudan satış deneyimi, iletişim becerileri, sorumluluk ve stres direncine sahip olması gerekmektedir. İşveren üç ayda bir ikramiye, mobil iletişim için tazminat, ücretli hastalık izni ve tatiller, kurumsal eğitim ve rahat çalışma koşulları vaat ediyor.

Derecelendirme ayrıca elektrikçi (60 bin ruble), satış amiri (55 bin ruble) için boş pozisyonları da içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Habere Bakınız

BRICS Liderler Zirvesi, gelecek yıl Kazan’da düzenlenecek

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından imzalanan kararnameyle 2024’te Rusya&…