Anasayfa Turizm Kazan Uluslararası Havalimanı dünyanın ilk beş havalimanı arasında
Turizm - Ağustos 5, 2020

Kazan Uluslararası Havalimanı dünyanın ilk beş havalimanı arasında

Kazan Uluslararası Havalimanı, “Yılda 5 milyon yolcuya hizmet verme” kategorisinde “2020’nin En İyi Havaalanları” Reytinginde 5. sırada yer aldı.

Kazanılan pozisyon Kazan Uluslararası Havalimanı’nın, geçen yılın sonucunu bir kerede 4 puan iyileştirerek Lüksemburg, Danimarka Billun ve İngiliz Halifax Havaalanlarını geride bırakmaya yardımcı oldu. 

Kazan Uluslararası Havalimanı aynı zamanda 2015 yılında Skytrax tarafından verilen 4 yıldızlı derecelendirmesini de yineledi.  

Ulaşım merkezi danışmanlık ajansının uzmanlarının düzenli denetimini başarıyla geçti. 

Tataristan Ulaştırma Bakanlığı Basın Merkezi haberinde, “İngiliz uzmanlar, engelli yolcular için yüksek kaliteli hizmeti, havaalanı terminalinin temizliğini, çok sayıda ATM’nin, elektronik terminallerin ve bankacılık servis noktalarının varlığını takdir ettiler. Kamu ikram işletmelerinin etkinliği, ulusal menü de dahil olmak üzere, en yüksek uzman değerlendirmesi kazandı” ifadesine yer verildi. 

Skytrax faaliyetlerinin etkinliğini analize ederek çeşitli havayollarının ve havaalanlarının hizmet kalitesinin araştırılmasında uzmanlaşmış bir İngiliz bağımsız danışmanlık şirket. 

Temel değerlendirme kriterleri olarak, sunulan hizmetlerin kalitesi, havaalanında kalma rahatlığı, personelin mesleki eğitim derecesi ve yolcuların güvenliği dikkate alınıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

Yetkililer Volga arabaları üretme planlarını açıkladılar. K30 crossover’ı nasıl olacak?

Rusya’da her yıl 100 bin Volga arabası üretmek istiyorlar. Volga K30 crossover, yeni…