Anasayfa Duyurular Kazan turistleri için Türkiye Başkonsolos Yardımcısı: Konsolosluğun web sitesini ve sosyal ağlarını takip edin
Duyurular - Turizm - Nisan 3, 2021

Kazan turistleri için Türkiye Başkonsolos Yardımcısı: Konsolosluğun web sitesini ve sosyal ağlarını takip edin

“Türkiye’ye bir gezi planlarken Kazanlılar, Türkiye’nin Kazan Başkonsolosluğu’nun web sitesi ve sosyal ağlarındaki güncellemeleri takip etmelidir” Türkiye Cumhuriyeti’nin Kazan Başkonsolos Yardımcısı Murat Taşdemir Tatar-inform Ajansına bir değerlendirmede bulundu. 

Taşdemir, “Şimdiye kadar somut hiçbir şey bilinmiyor. Her gün koronavirüs ile ilgili yeni bir şeyler ortaya çıkıyor, bu yüzden herkese konsolosluk web sitesini Instagram’da, Facebook’ta takip etmelerini tavsiye ediyorum. Yeni olan her haberi anında yayınlıyoruz. Özellikle pandemi ve Türkiye’den çıkış ve girişler için neyin gerekli olduğu konusunda dedi. 

Murat Taşdemir ayrıca, Türk tarafı, 2021 turizm sezonunun bir yıl öncesine göre daha başarılı olmasını ve salgının bunda ciddi bir etkisi olmayacağını umuyor. 

Başkonsolos yardımcısı, henüz koronavirüse karşı aşı yaptırmadığını belirterek, Türkiye’de ya da Rusya’da aşı olabileceğini de sözlerine ekledi. “Bunu Rusya’da yaptırmam diyemiyorum, neden olmasın, dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

Türkiye’nin yaş meyve sebze ihracatında artış eğilimi sürüyor

Uludağ Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Senih Yazgan, AA muhabirine…