Anasayfa Duyurular Kazan şehir girişlerinde Trafik Polisi, Polis ve Rosgvardiya’nın (Ulusal Güvenlik) görev noktaları güçlendirildi
Duyurular - Nisan 6, 2020

Kazan şehir girişlerinde Trafik Polisi, Polis ve Rosgvardiya’nın (Ulusal Güvenlik) görev noktaları güçlendirildi

Kazan girişlerinde Trafik Polisi, Polis ve Rosgrvardiya’nın nöbet tuttuğu 14 görev noktası kuruldu. Güvenlik güçleri araç kullanıcılarının 30 Marttan itibaren Tataristan’da koronovirüsün yayılmasını engellemek amaçlı yürürlüğe konulan izolasyon rejimi kurallarına uyup uymadıklarını kontrol etmekteler.

İzolasyon rejimi insanların evde olmalarını ve ancak istisnai durumlarda dışarı çıkmalarını öngörmektedir. Tataristan Hükümeti bu dönemde hareket edebilmek için özel izin alma sırasını belirledi.

Çalışma nedeniyle şehir içinde hareket etmek zorunda olan vatandaşlar yanlarında Bakanlar Kurulunun belirlediği şekilde düzenlenip işveren tarafından takdim edilen bildiri bulundurmak zorundalar. Kesintisiz çevirim işletmeleri, hastane, ezcane, halkı yiyecekle temin eden, tamirat yapan ve olağanüstü durumlarda hizmet gösteren kuruluşların çalışanları izin alma ve bildiri bulundurma uygulamasına tabi değiller.

Haber kaynağı: https://www.kzn.ru/meriya/press-tsentr/novosti/na-vezdakh-v-kazan-usilena-rabota-postov-gibdd-politsii-i-rosgvardii/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

Tatavtodor nakliye bakım ve onarımına 10 milyon₽ harcayacak

JSC “Tatavtodor” şirketi, araçlar için orijinal yedek parça ve sarf malzemeler…