Anasayfa Ekonomi Kazan Expo’yu dünya yıldızları için bir platform yapmak istiyorlar
Ekonomi - Nisan 27, 2021

Kazan Expo’yu dünya yıldızları için bir platform yapmak istiyorlar

Tataristan başkentindeki Kazan Expo Fuar Merkezinde yer alan İlham Şakirov adını taşıyan Konser Salonu’nu Rusya ve dünya yıldızlarının konserleri ve popüler eğlence şovlarının turları için bir mekan yapmak istiyorlar.  

Geçen hafta Enerji Verimliliği ve Ekoloji Forum’u sırasında, MTS Entertainment ve Kazan Expo bir işbirliği anlaşması imzaladı.  

Umanlar bu anlaşmayı “uzun vadeli işbirliği beklentilerini öngören ilginç bir proje” olarak değerlendirdi. 

Anlaşma çerçevesinde, Tataristan Cumhuriyeti kültür ve eğlence sektörünün gelişimi, gezi ve konser faaliyetlerinin yanı sıra Kazan Expo Fuar Merkezinin içerisinde yer alan İlham Şakirov konser salonuna etkinliklerin çekilmesi için ortak çalışmalar yapılması planlanıyor.  

MTS Entertainment Genel Müdürü Mihail Minin, Kazan Expo’daki konser salonunu Rusya’nın en iyilerinden biri olarak nitelendirdi.  

“Konser mekanlarında oldukça fazla uzmanlığımız var, bölgelerde kendi tesis ağımızı oluşturmak için çalışıyoruz. Bu nedenle Kazan’daki salonun tüm uluslararası gereksinimleri karşıladığını söyleyebiliriz. Tataristan’ın başkenti, büyük dünya yıldızlarının tur haritasına güvenle dahil edilebilir ”dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Habere Bakınız

Rusya’da Türk kahvesinin faydaları anlatıldı

Ruslar Türk kahvesiyle yeni tanışmadı belki ama sağlığa faydalarını yeni yeni öğrenmeye ba…