Anasayfa Ekonomi Kazan Expo’yu dünya yıldızları için bir platform yapmak istiyorlar
Ekonomi - Nisan 27, 2021

Kazan Expo’yu dünya yıldızları için bir platform yapmak istiyorlar

Tataristan başkentindeki Kazan Expo Fuar Merkezinde yer alan İlham Şakirov adını taşıyan Konser Salonu’nu Rusya ve dünya yıldızlarının konserleri ve popüler eğlence şovlarının turları için bir mekan yapmak istiyorlar.  

Geçen hafta Enerji Verimliliği ve Ekoloji Forum’u sırasında, MTS Entertainment ve Kazan Expo bir işbirliği anlaşması imzaladı.  

Umanlar bu anlaşmayı “uzun vadeli işbirliği beklentilerini öngören ilginç bir proje” olarak değerlendirdi. 

Anlaşma çerçevesinde, Tataristan Cumhuriyeti kültür ve eğlence sektörünün gelişimi, gezi ve konser faaliyetlerinin yanı sıra Kazan Expo Fuar Merkezinin içerisinde yer alan İlham Şakirov konser salonuna etkinliklerin çekilmesi için ortak çalışmalar yapılması planlanıyor.  

MTS Entertainment Genel Müdürü Mihail Minin, Kazan Expo’daki konser salonunu Rusya’nın en iyilerinden biri olarak nitelendirdi.  

“Konser mekanlarında oldukça fazla uzmanlığımız var, bölgelerde kendi tesis ağımızı oluşturmak için çalışıyoruz. Bu nedenle Kazan’daki salonun tüm uluslararası gereksinimleri karşıladığını söyleyebiliriz. Tataristan’ın başkenti, büyük dünya yıldızlarının tur haritasına güvenle dahil edilebilir ”dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

Tataristan’dan ülke içinde sevk edilen tahıl miktarı 2024 yılının ilk yarısında 319 bin ton olarak gerçekleşti

2024 yılının ilk altı ayında Tataristan’dan yurt içine sevk edilen tahıl hacmi geçen…