Anasayfa Yatırım Kastamonu Entegre, dünyanın en prestijli ödülüne doğru koşuyor

Kastamonu Entegre, dünyanın en prestijli ödülüne doğru koşuyor

Kastamonu Entegre, dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan EIPM PETER KRALJIC ÖDÜLLERİ’NDE finale kaldı.

Konuyla ilgili şirket resmi facebook sayfasında şu bilgi verildi: “Kastamonu Entegre olarak; bu yıl “Pandemi Döneminde Liderlik ve Mükemmellik” temasında verilecek dünyanın en prestijli SATINALMA VE TEDARİK YÖNETİMİ ödülllerinden biri olan EIPM PETER KRALJIC ÖDÜLLERİ’NDE finale kaldık. Bu heyecanı bizimle paylaşan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz!”

Bu arada Rusya’da ağaç işleme sektörünün lider üreticisi Kastamonu Entegre, lamine parke ve MDF levhaların ihracat hacminde lider konumuna da ulaştı.

Konuyla ilgili Kastamonu Rusya Genel Müdürü Ali Kılıç, “Bir şirketin sürdürülebilir gelişimi, kendi düzeyinde ortak bir hedefe ulaşmak için çaba gösteren birçok uzmanın çalışmalarının kümülatif sonucudur.  Çok zor bir izolasyon ve salgın döneminde bile pazardaki konumumuzu korumayı başardığımız için gurur duyuyoruz ve tabii ki daha fazla gelişme beklentisine güvenle bakıyoruz. Esnek iş stratejisi, geçici önlemlerin etkinliği ve etkinliği ile iş ortaklarının desteği, sadece mevcut konumumuzu korumamıza değil, aynı zamanda gelişmemize, yeni başarılara doğru ilerlememize yardımcı oluyor ” şeklinde değerlendirmişti.

Daha önce Rus Lesprominform dergisi, Kastamonu Entegre’nin, Capital Dergisi’nin “Yurt Dışında Kurulu En Büyük Türk Şirketleri” araştırmasına atıfta bulunarak başarılara imza attığını belirtmişti.

Dergi, “Türk iş dünyası dergisi Capital, en büyük şirketlerin yıllık sıralamasını yayınladı. Kastamonu Entegre Holdingi (toplam 24 katılımcı) listede sekizinci sırada yer alırken, Kastamonu Rusya şubesi ilk 50 yurt dışı şubede 20. sırada yer aldı.” bilgisini vermişti.

Bu arada Kastamonu Entegre, söz konusu araştırmada, Rusya ve Romanya tesisleri ile ilk 50’deki yerini sağlamlaştırırken, İtalya tesisi ile “Yurt dışında en hızlı büyüyen şirketler” listesinde üçüncü sırada yer almıştı.

FUAD SAFAROV

https://www.rtib.org/tr/haberler/kastamonu-entegre,-dunyanin-en-prestijli-odulune-dogru-kosuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Habere Bakınız

BRICS Liderler Zirvesi, gelecek yıl Kazan’da düzenlenecek

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından imzalanan kararnameyle 2024’te Rusya&…