Anasayfa Duyurular Jason Statham: Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım

Jason Statham: Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım

Ünlü aktör Jason Statham, film çekimleri için geldiği Antalya’dan ayrıldı. Statham, “Türk kültürü ve Antalya şehri beni çok etkiledi. Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım. En kısa sürede ailemle birlikte Antalya’ya geleceğim” dedi.

Dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie ve İngiliz aktör Jason Statham’ın bir araya geldiği “Five Eyes” filminin çekimlerine, 21 Ocak’ta başlandı.

1,8 milyar liraya inşa edilen ve dev bir film platosuna dönüşen Expo alanında başlayan çekimler, tarihi semt Kaleiçi ile Cumhuriyet Meydanı’nda devam etti.

Film çekimleri için yaklaşık 2 aydır Antalya’da bulunan ve Serik’e bağlı Belek mahallesinde bir otelin kurşungeçirmez villasında konaklayan ünlü aktör Jason Statham, bugün kendisine ait sahnelerin tamamlanmasının ardından otelden ayrıldı.

“Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım”

Ülkesi İngiltere’ye döneceği öğrenilen Jason Statham, Antalya’dan ayrılmadan önce açıklama yaptı.

Statham, “Türkiye çok güzel bir ülke, Türk kültürü ve Antalya şehri beni çok etkiledi. Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım. En kısa sürede ailemle birlikte Antalya’ya tatile geleceğim. Ayrıca Hollywood’daki diğer sanatçı arkadaşlarıma da Antalya ve Türkiye’den bahsedeceğim. Onların da benim gibi Türkiye’de film çekmelerini isteyeceğim. 2 ay boyunca Türkiye ve Türk insanı beni çok etkiledi” dedi.

https://www.trthaber.com/haber/kultur-sanat/jason-statham-turk-misafirperverligini-hic-unutmayacagim-563799.html

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Habere Bakınız

BRICS Liderler Zirvesi, gelecek yıl Kazan’da düzenlenecek

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından imzalanan kararnameyle 2024’te Rusya&…