Anasayfa Ekonomi Japonlar yeni Aurus Senat’a hayran
Ekonomi - Haziran 15, 2021

Japonlar yeni Aurus Senat’a hayran

Japonlar Tataristan’da üretimine başlanan yeni Aurus Senat’ı Rolls-Royce ile karşılaştırdı ve ona Rusya’nın gururu dedi. Bu tür yorumlar, Yahoo News Japan’daki yeni Rusya limuzini hakkındaki bir makalenin altında yer aldı. 

Yayın okuyuculara Tataristan’ın Alabuga şehrindeki premium otomobil Aurus Senat serisinin seri üretiminin başlangıcını anlattı. 

Uzman otomobil sitelerine atıfta bulunan gazeteciler, okuyuculara Rusyanın yeni limuzinin teknik özelliklerini verdi, iç mekanı ve Aurus ailesinin diğer modelleri hakkında bilgi verdi. 

Portal, Aurus Senat’ın korunmasına dikkat çekiyor ve “VR8 / VR10 seviyesine karşılık gelen en yüksek koruma derecesine sahip çok ciddi bir makine” diye yazıyor. 

Otomobilin yüksek mukavemetli kauçuk, mermilere bile dayanıklı, etkin bir yangın güvenlik sistemi, yüksek ses yalıtımına sahip olduğu ve içinde zırhlı kapsül bulunduğu ve araçtan acil durumlar için düşünülen acil noktası bulunduğu belirtiliyor. 

Aurus Senat otomobillerinin seri üretimi 31 Mayıs 2021’de Tataristan’daki özel ekonomik bölge “Alabuga” topraklarında başlatıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

2024 Dünya Spor Hekimliği Kongresi Kazan’da yapılacak

Kazan, 2024’te Dünya Spor Hekimliği Kongresi’ne ev sahipliği yapma hakkını kaz…