Anasayfa Ekonomi Girişimciler Made in Kazan forumuna davet edildi

Girişimciler Made in Kazan forumuna davet edildi

Kazan, 25 Nisan’da 11 sektördeki girişimcileri, şirketlerin üst düzey yöneticilerini, devlet görevlilerini ve ekonomi alanındaki uzmanları bir araya getirecek

Made in Kazan forumuna ev sahipliği yapacak. Etkinlik ilk kez Global Mind formatında gerçekleştirilecek. Krizle mücadele genel merkezinin çalışmalarının bir parçası olarak düzenli olarak yapılan iş temsilcileriyle yapılan toplantıların sonuçlarına dayanarak projenin yeniden başlatılmasına karar verildi.

Kazan Belediye Başkanı İlsur Metshin Pazartesi günü Yürütme Komitesi’nde yaptığı bir konuşmada, “Ortak beyin fırtınası oturumları düzenlemek zamanında alınan bir karardır” dedi ve kentin girişimcilerini projede yer almaya davet etti.

Bu yıl etkinlik Global Mind – toplu tartışma formatında gerçekleştirilecek. Katılımcılar, uzmanlarla birlikte, ekonomik kalkınma için olası beklentileri belirleyecek ve yeni ortaklıkların oluşturulması da dahil olmak üzere taktik eylemler geliştirecekler. Toplantı, bir güven ekonomisi inşa etme ilkelerine ayrılacak.

Proje, Kazan Belediye Başkanlığı ile ortaklaşa düzenleniyor. Katılmak isteyenler, projenin resmi web sitesinde bir başvuru formu doldurmalı ve bir motivasyon mektubu yazmalıdır.

Made in Kazan projesinin 2010’dan beri uygulandığını ve önemli bir şehir etkinliği olduğunu hatırlatalım. Etkinliklerde güncel konular, tanınmış konuşmacılarla birlikte tartışılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Habere Bakınız

BRICS Liderler Zirvesi, gelecek yıl Kazan’da düzenlenecek

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından imzalanan kararnameyle 2024’te Rusya&…