Anasayfa Ekonomi Elve Mobilya yeni mağazasını Rusya’da açtı
Ekonomi - Eylül 8, 2020

Elve Mobilya yeni mağazasını Rusya’da açtı

Türkiye'nin sayılı Luxury mobilya üreticileri arasında yer alan Elve Mobilya, yeni mağazasını Rusya'nın başkenti Moskova da açtı.

Mobilya tasarımı ve özel dekorasyon alanında hizmet veren firma, yapmış olduğu bu atılım ile Rusya’da müşterilerinin Elve Luxury kalitesini yaşamalarını sağlamayı amaçlıyor. Ayrıca Türkiye’nin mobilya üretiminde dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almasından dolayı, burada tasarımlarını ön plana çıkararak, farklı bakış açısı ile Rusya’da ciddi anlamda Türk mobilyalarının kalitesini de ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Avangarde bakış açısını, luxury ile birleştiren ve ortaya özel koleksiyonlar çıkaran firma, Özbekistan ve Fas’ta da müşterilerine hizmet veren mağazaları ile dünyanın konuşulan markaları arasında yer alıyor. Gelişmiş vizyonu ile farklı tasarımlı mobilya üretimleri ile mobilya’da lüksü en iyi şekilde yansıtan firmanın, 47 ülkeye daha ihracatı bulunuyor. İhracata yönelik üretimlerinin yanında, artık markalaşmaya üzerine attıkları adımlar ile, Türkiye’nin en iyi markaları arasında yer edinmeyi amaçlayan firmanın, yurt dışındaki mağaza sayısını arttırmakta hedefleri arasında yer alıyor.

https://www.rtib.org/tr/haberler/elve-mobilya-yeni-magazasini-rusyada-acti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Bakınız

Denizbank CEO’sundan iyimser döviz yorumu

Antalya 10.Turizm Kongresi’nde internet üzerinden konuşma yapan Denizbank Genel Müdü…