Kazan’da “Magnit” zincirinin “Evin yanında” adlı inovatif mağaza açıldı

Yeni mağazanın adresi Yamaşev caddesi 76. Burada müşteriler için “Helal” ürünlerden başlayıp egzotik meyvelere kadar geniş alışveriş seçeneği sunuluyor. Yerel üreticilerin malları ise “Bizim Tatar Ürünleri” adlı raflarda sergileniyor.

Mağaza elektronik fiyat etiketleriyle donatıldı  ve fiyatlar otomatik olarak güncelleniyor. Bunun dışında çalışanlarda uygun ve portatif yazıcılar bulunmakta ve anında etiket çıktısı alma imkanı mevcut.

Eğer fiyat konusunda bir şüpheniz varsa bunu anında kontrol etme mümkünlüğü de bulunuyor.

Cüzdanınızı unuttuysanız yüz tarama fonksyonu aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz. Fakat bunun için cep telefonunuza önceden SWIP aplikasyonunu yüklemiş olmanız gerekmekte.

Sıra beklemek istemiyorsanız, seçtiğiniz ürünleri otomatik kasadan okutarak ödeme yapabilirsiniz. Eskiden bu tür işlem sadece büyük alışveriş merkezlerinde mevcuttu. Hatta ürünleri yanınızda bile taşımanıza gerek yoktur, kişiye özel tarayıcı alıp beğendiğiniz ürünün barkodunu okuttuğunuz zaman otomatik kasaya geldiğinizde sadece ödeme işlemini yapmanız gerekecek, seçmiş olduğunuz ürünler sizi kasada bekliyor olacak.

Bunlarla birlikte mağazada küçük kafe, ücretsiz Wi-Fi ve alışveriş esnasında köpeklerinizi bırakacağınız alan da bulunmaktadır.

Mağazada evlatlık edilmiş engelli çocuklara yardım amacıyla plastik şişe ve kapakları geri dönüşüme kabul etme merkezi de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir