Kazan yatırımcıları Türk otelinde “Ne, Nerde ve Ne Zaman?” sorularına cevap aradı

Tataristan’ın Yatırımları Geliştirme Ajansı üçüncü kez Tataristan Yatırımcılar Kulübü toplantısını düzenledi. Türk yatırımcıların inşa ettiği beş yıldızlı Kazan Palace by Tasigo Otelinde gerçekleşen etkinliğe yüzden fazla yatırımcı katıldı.

Tataristan Yatırımları Geliştirme Ajansı Başkanı Taliye Minnulina toplantı açılışında, böyle bir etkinliği gerçekleştirmeye imkan sağladıkları için Kazan Palace by Tasigo Oteli yöneticilerine teşekkür ederek başladı.

Tataristan Yatırımcılar Kulübünin tüm üyeleri bu tür toplantılara katılarak daha da aktif bir çalışma içerisine gireceklerini ve birbirleriyle etkileşime geçeceklerini umduğunu söyleyen Minnulina, böyle toplantılarda herkese yeni arkadaşlar edinmeyi ve yeni yatırım projeleri konusunda görüşmelerini arzu ettiğini ilett.

Resmi olmayan bir havada ve Rusya’da ünlü “Ne, Nerde ve Ne Zaman?” entellektüel bir oyuna benzer bir şeklinde geçen etkinlik esnasında katılımcılar önemli yatırım konularını dile getirdiler ve geleceğe planları konuştular.

Etkinliğin temel amacı Tataristan’a yatırım yapmak isteyen yatırımcıları birbirleriyle yakından tanıştırmak ve onları cumhuriyetin cazip yatırım projeleri hakkında bilgilendirmektir.

foto:rbc.ru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir