Tataristan’ın Kazan Palace Hoteli’ne başarı ödülü

Tataristan’ın yeni beş yıldızlı oteli Kazan Palace Hotel by Tasigo, EUROPEAN PROPERTY AWARDS 2018 ödülünü kazandı.

Tataristan başkenti Kazan’da bulunan Türkiye’nin Polimeks Group Şirketine ait Kazan Palace Hotel by Tasigo Hotel’i prestijli Uluslararası yarışma olan International Property Awards’in, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2018 (Rusya) dalında “En İyi Dizayna Sahip Yeni Otel” Ödülünü kazandı.

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri, konut ve ticari gayrimenkul alanında en prestijli dünya ödüllerinden biri sayılıyor. Yarışmaya katılan projeler, dünyanın dört bir yanından gelen bağımsız 80 uzman tarafından değerlendiriliyor.

Yarışmaya katılan projeler tasarım, kalite, altyapı, yenilik, kararların özgünlüğü ve sürdürülebilir kalkınmaya bağlılık kriterlerlerine göre değerlendiriliyor. Bu yıl yarışmaya Rusya’dan 180’den fazla proje katılıyor.Yarışma projeleri değerlendirilirken oturumların objektifliği, İngiltere’nin günlük gazetesi The Daily Telegraph’ın editörleri tarafından gözlemleniyor.

Yarışmada ödül kazanan projeler 25 Ekim’de Londra’da düzenlenecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.

Standart ve lüks olmak üzere 66 tane odası bulunan Kazan Palace Hotel by Tasıgo Oteli’nde Spa ve Fitness, sauna, yüzme hafuzu, Türk hamamı ve buhar odasını içeren modern bir fitness kulübü mevcuttur.

Ayrıca TOPAZ Restoran, Kazanda Lounge, Palace Bar da zengin bir menü ve çok çeşitli birinci sınıf içecekler sunmaktadır.

Otelin 550 oturma kapasiteli çok fonksiyonlu konferans salonu da çeşitli toplantılar düzenleme imkanına sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir