Yeni BMW 3 serisi tanıtıldı

 BMW 7 serisi ile başlayıp 5 serisi ve X serilerinde ki dizayn yenileme çalışması 3 serisinde de bitti. Paris Otomobil fuarında bir çok yeni teknoloji gün yüzüne çıkarken bir çok otomobil markası yeni araçlarının tanıtımlarını gerçekleştirdi. 

 BMW 3 serisi de Paris Otomotiv Fuarında tanıtıldı.  Rusya’daki BMW.RU sitesine eklenen yeni model BMW 3 serisi fiyat listesinde görünen motor seçenekleri  190 ve 258 Beygirlik motorlar sunulmakta. Başlangıç Fiyatı ise 2.580.000 Ruble olarak sunulmuş durumda. 

 Araçta bir çok yenilik göze çarpıyor bunlardan en başta dikkati çeken ise aracın ön far dizaynı.. Araç eskisinde göre daha agresif ve aynı zamanda sportif çizgilerini korurken eski modeline göre biraz daha geniş iç mekana sahip. 

 Genişlik olarak 16mm kadar genişlemiş uzunluk olarak 76mm daha fazla uzatılmış eski modeline göre. BMW yeni 3 serisinde bir başka motor seçeneği olarak BMW 330e yani çevre dostu BMW modeli ise 2020 yılında satışa çıkarılmayı planlıyor.

 Yeni BMW 3 serisi henüz Türkiye’deki siteye eklenmemiş tabi bu yazı hazırlanırken yoktu. Türkiye‘deki satış fiyatları henüz bilinmiyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir