2018 BMW F90 M5 Serisi Intercity İstanbul Park’ta

Intercity İstanbul Park’a BMW M sürüş etkinlikleri düzenlenmekte ve sosyal medyadan takip ediyorsanız bir çok test sürüşü yapan Youtube kanalları bu etkinlik hakkında detaylı bilgi ve araçları pist üzerinde kullanarak müşterilere ve BMW severlere araç deneyimlerini yansıtmakta.

Uzun zama önce sitemizde bir otomotiv konularının yer aldığı bölüm açmak Rusya – Türkiye arasındaki araç/fiyat/özellik farklılıklarını iletmek istedik. Bundan sonrada sitemizde otomotiv konularını da göreceksiniz.

Hazır  Intercity İstanbul Park’ta BMW M Sürüş Etkinlikleri yapılırken BMW M5 modelinin yenilenen teknolojik ve sport altyapısı ile Türkiye’deki satış fiyatının yaklaşık 250.000 Euro’dan başladığını Doğan Kabak’ın test ettiği videodan öğrenmiş olduk. Tabi bahsedilene göre bu başlangıç fiyatı.

Rusya’da ise BMW resmi sistesinde yaklaşık 7.660.000 Milyon Ruble yani 102.928 Euro başlangıç fiyatı gözükmekte bu yazıyı yazdığımız tarihte.

Tabi her ülke arasında farklılıklar olabilir. Araç bu fiyatlara değer mi derseniz test etmemiş internet üzerinden izlemiş birisi olarak tabi ki değer…

BMW yeni M5’e bazı yeni modlar bununla birlikte araç içerisinden egzoz sesi kapatıp açma butonu da eklemiş durumda..

Bu aracı anlatmak yetmez … Diyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir